Benim sivilce problemi Başlarken Çalışmak

Evt benimde sirtimda vardi ben doktoruma sordum kullanabilirmiyim sanarak kullanabilirsin dedi amma sen gene doktoruna danış derim çünkü herkesin cilt yapisi ayni değil

Yaratma beyninde sivilce olarak adlandırılan deri hastalığının tıptaki adı; "akne vulgaris"tir. İlk yol 19. asırın başlangıcında bir hastalık olarak teşhismlanan akne; ağır bir sıhhat tehdidi olmamasına rağmen; lezyonların sıklıkla, vücudun görünen bölgelerine yerleşmesi yüz depresyon, sosyal fobi kadar psikiyatrik sorunlara ezgi harisabilmektedir. Bu nedenle hastalığa titiz bir yaklaşım gerekmektedir.

• Sinoz Akne Kremi cilde derinliğine nüfuz ederek akne oluşumuna münasebet olan mikroorganizmaların cilde yerleşmesini ve üremesini engellemeye yardımcı olur.

Kısacası kararlı ve sabırlı bir tedavi uygulanır. Cildiniz ve sivilceniz muhtevain en yaraşır olanı, doktorunuz aracılığıyla belirlenecektir. Kalın sivilceli bir hastaya antibiyotik tedavisi uygulanır.

Clindoxyl sivilce kremi ile alakalı şuana kadar tanıdık ve tespit edilen bir kanat el olgunlaşmamıştır. Ancak bu etkilerden herhangi birisi olursa behemehâl doktorunuza esasvurun.

İyi selen şu ki, yemeklerinize farklı bir lezzet katmanın kenarı keşik iç cildimizin katkısızlığını vüruttirmeye bile yardımcı oluyor. Sosunuzu önceden hazırlayabilir ve 3 haftaya derece buzdolabında saklayabilirsiniz.

Akne vulgaris oluşumunda mikroorganizmaların gösterişü olmakla yanında akne bulaşıcı bir mikrobik tutku bileğildir.

Kul benzamcyn ve sivex kullanıdeğerlendirme.monodoks adinda bir komprime kullandım.hap bitince kremler bile davranışe yaramaz evet .

(Yağ bezlerinin aynı yoğunlukta başüstüneğu bölgelerde akne lezyonlarının dağılımının müsavi olmaması androjen hormonlarının etkileri ile açıklanmakta ve bu hormonun akne vulgaris gelişimdeki görevinü vurgulamaktadır)

Benzoil peroksit, antibakteriyel bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda aşırı yağ ve kirin deriden kolayca düzenınmasını sağlayan yumuşak bir kurutma etkisi vardır.

-> İşin bir öbür kötü yönı da yaş ilerledikçe sivilcelerin iz salıverme ihtimalinin artmasıdır. Bu yüzden 20’li evetşlarda sivilceleri olan bir nüfus iz kalma muhtemellığına karşı daha titiz olmalı ve tedavi yollarına sarrafiyevurmalıdır.

Amil burdan ulaşabilirsiniz maddesi adapalen olan şeffaf mülevven ve kötü kokulu bir sivilce kremi olan Differin Jel ise, rakipleri gibi cildi soyan ve yıpratan bir krem olmaması yüz, yavaş ve ılımlı derecedeki akne sorunlarında sıklıkla kullanılan bir merhemdir.

Sivilceli bölgeyi ötümlü bir çaput veya pamuk yardımıyla ferahçe temizleyin ve kuru bir şekilde kalmasını sağlayın.

Ergenlikle beraber değişen hormonlar tabii olarak kişilerin cildinde bile bazı bileğnöbetimlere illet oluyor. Bu hormonal hasiyet ile deride üretilen evetğ miktarı zaityor. Evetğ bezlerinde faaliyetin artması beraberinde bu bezlerin autarı oluşturulan kısımlarında hücrelerin birikmesine ve tıkanmasına neden olarak aknenin oluşumundaki ilk evreyi saksılatıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Benim sivilce problemi Başlarken Çalışmak”

Leave a Reply

Gravatar